Więcej o niechodkach

Sandałki, balerinki/baletki

Bardzo ważne, aby klienci dobrze dopasowali ten rodzaj obuwia do wielkości dziecięcych stópek. Kiedy buciki okażą się zbyt duże, nie będą wyglądać korzystnie. W przypadku wariantów na cieplejsze pory roku najlepiej zdecydować się na rozmiar do max. 0,5 cm większy. Przykładowo, jeśli maluszek ma stópkę o długości 9 cm, polecamy kupić wariant w rozmiarze 9 cm, a gdy stópka ma długość 9,5 cm, odpowiednio sprawdzi się rozmiar 10.

Mokasyny

W mokasynkach nie widać stópek maluszka, ponieważ są w pełni zabudowane. Jeśli dziecięca stópka ma długość np. 9 cm, można zamówić buciki w rozmiarze 10 cm. Kiedy ma np. 10,5 cm, lepiej wybrać mokasyny w rozmiarze 11 albo 12 cm. Decydując się na ten typ obuwia, najlepiej zakupić rozmiar od 0,5 cm do 1 cm (max. 1,5 cm) większy niż długość stópki.

Podane powyżej wartości dotyczą całkowitej długości bucika, a nie samej wkładki. 

Ponieważ buciki wykonuje się na podstawie specyfikacji otrzymanej od klienta, nie podlegają zwrotowi. Mówi o tym art. 38 Ustawy o Prawach Konsumenta oraz pkt. 8 regulaminu sklepu. Przystępując do zakupu, klient zrzeka się prawa do zwrotu towaru dobrowolnie przy checkboxie.

To, że niemowlak nie potrafi jeszcze samodzielnie stawiać kroków, nie oznacza, że rodzice powinni zrezygnować z kupna przeznaczonego dla niego obuwia. Specjalnie dla takich maluszków zaprojektowano buciki o nazwie niechodki. Pełnią funkcję dekoracyjną, a oprócz tego doskonale sprawdzają się w roli ochrony maleńkich stópek przed czynnikami atmosferycznymi. W naszym sklepie prezentujemy różne modele butków dla dzieci niechodzących, zarówno na cieplejsze, jak i chłodniejsze miesiące. Wszystkie starannie wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu pięknie prezentują się na nóżkach.

Buciki dla niemowlaka – ozdoba i ochrona

Niektóre maluszki skupiają się na ściągnięciu bucików, kiedy tylko rodzice im je założą. Oferowane przez nas niechodki to propozycje nie tylko śliczne, ale i bardzo wygodne. Do materiałów, które stosujemy przy tworzeniu obuwia, należy ekoskóra, skóra naturalna oraz plusz. Niebywała miękkość modeli sprawia, że dzieci praktycznie nie czują, że je noszą.

Proponujemy warianty w ciepłych pastelowych kolorach – m.in. różowe i białe, z wyraźnie odznaczającymi się dodatkami lub elementami tej samej barwy. Mamy słodkie, a jednocześnie eleganckie balerinki, mokasyny i sandałki, dzięki czemu klienci bez trudu znajdą parę odpowiednią na daną porę roku.

Wyjątkowe buciki na chrzest

Rodzice chętnie wykorzystują nasze buciki dla niemowlaka, zakładając je dziecku przed codziennym spacerem z wózkiem. Ich uroda sprawia również, że są często wybierane na rodzinne uroczystości, takie jak chrzest. W tym wyjątkowym dniu dziecko to najważniejsza osoba, więc warto zadbać o każdy szczegół jego stroju, w tym o świąteczne niechodki. Wśród polecanych modeli można wymienić buciki zdobione wstążeczkami, kwiatuszkami oraz kokardkami. Każdy z nich idealnie pasuje do sukieneczki z falbankami.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz złożenia zamówienia na jedyną w swoim rodzaju parę niechodków. Gwarantujemy, że pełną satysfakcję z zakupów.