Jak wybrać sukienkę na Roczek?

Roczek to druga niezwykle ważna Uroczystość, zaraz po Chrzcie. Każda Mama pragnie by jej Córeczka wyglądała w tym dniu jak prawdziwa Księżniczka, w końcu to pierwsze Urodziny. Tak jak jak przy wyborze sukienki do chrztu, musimy kierować się wygodą dziecka, ale też i krojem, który będzie jedyny w swoim rodzaju, ponadczasowy jak i wyjątkowy. sukienka może być jednokolorowa, dwukolorowa, z koronkami, tiulem czy z dodatkiem wzoru kwiatowego. Wybór w naszym sklepie jest duży i każdy znajdzie coś dla Swojej Księżniczki. Impreza okolicznościowa nabierze nowego znaczenia i bez wątpienia goście też to zauważą.

 

Znajdziesz na pewno oryginalne propozycje, a jeśli chcesz coś wyjątkowo unikatowego, idealnym rozwiązaniem jest sukienka w nasz licencjonowany print, nigdzie takiego nie znajdziesz. Bez wątpienia, dotychczas nie było konkurencyjnych ofert w sklepach internetowych, bowiem tutaj zrobiłyśmy wszystko, co w naszej mocy, aby w naszym sklepie pojawiły się sukienki na roczek dla dziewczynek, które w końcu sprostają oczekiwaniom najbardziej wybrednych konsumentów. Wysoka jakość ma szczególne znaczenie, ponieważ rodzice szukają odpowiednich sukienek na roczek dla swoich córeczek. W naszej ofercie jest wiele modeli z dołem tiulowym, które zdecydowanie sprawdzają się na tak wspaniałą uroczystość. Są delikatne zwiewne, mogą mieć gładki tiul ale i z wnitowanymi perłami, warto zaznaczyć iż tiul ten kupujemy u producenta już z perłami, więc są odpowiednio zamocowane, by nie stwarzały zagrożenia dla dziecka.

Warto podkreślić, że sukienka na Roczek potrzebuje oprawy w postaci dodatków. Idealnym dodatkiem będzie pasek i opaska. Niektóre modele naszych sukienek mają możliwość domówienia kokardy w formie broszki. Jest ona przypinana, więc to Ty decydujesz czy chcesz ją mieć czy nie. Zamiast kokardy można zamówić pasek, który idealnie dopełni sukienkę w jednolitych barwach. Idealnym przykładem jest Adele czy Klara, które z pasek wyglądają równie pięknie. Nasza kolekcja jest w barwach pastelowych, które podkreślają delikatną urodę dziecka. Do paska można dobrać opaskę, która ma TakieSame aplikacje. Zestaw ten dopełni piękną sukienkę na Roczek dla dziewczynki.

Całą naszą kolekcję znajdziesz tutaj:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.