W tej kategorii są produkty dostępne "od ręki" , wysyłka w 24 h od daty zaksięgowania wpłaty, możliwa jest wysyłka w dniu złożenia zamówienia jeśli:

- zostanie zrobione zamówienie z przelewem natychmiastowym

- zamówienie złożone do godziny 11.00 

Zamawiając sukienkę z wysyłką w 24h , można zamówić z taką sukienką czapkę lub opaskę , zostanie wszystko wysłane jedną paczką w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania :) Jeśli zamawiasz samą opaskę lub pasek wysyłka maksymalnie do 10dni roboczych. 

Sukienki oferowane są w rozmiarach standardowych, z możliwością wymiany lub zwrotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu.

WAŻNE!

Jeśli chciałbyś wymienić lub po prostu zwrócić produkt, wyślij Nam NIE UŻYWANĄ SUKIENKĘ/PŁASZCZYK wraz z oryginalnie przypiętą metką, dowodem zakupu ( paragon, faktura) oraz wypełnionym formularzem zwrotu/wymiany w ciągu 14 dni na nasz adres. Pamiętaj! Sukienka, płaszczyk nie może nosić śladów użytkowania, jeśli takowe będą zwrot NIE ZOSTANIE PRZYJĘTY. 

Koniecznie poinformuj nas mailowo o chęci zwrotu/wymiany 

e-mail: takiesamepl@gmail.com

UWAGA!!!: przesyłki nie zawierające formularza odstąpienia od umowy oraz paragonu nie będą rozpatrywane i odrazu będą odsyłane na koszt klienta!

No products matching your criteria have been found.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl